Új hozzászólás Aktív témák

  • szupermacs

    veterán

    válasz Wolverine #21 üzenetére

    Benéztem, láttam is. Nem tudok mit kezdeni egyébként a játékosok legtöbbjével. Én nem seasonban tolom T6-on a 303-as paragon szintű Crusaderemmel. Azon a nehézségen ahol tartok, max 20 ember játszik és ha Griftes játékokba belépek, akkor is legtöbben csak rifteket nyomnak. Nagyobb Torment szinten ugye többen vannak, de ha egy 35-ös Griftet akarok akkor kiröhögnek és kilépnek. Egyedül pedig nem élvezem a játékot, mert amiatt vettem meg, hogy másokkal multizzak és segítsük egymást.
    Legközelebb kipróbálom a seasont, de nem láttam értelmét annak, hogy pár hónapig jól szórakozzak és utána kezdjem elölről egy karit.

    (#19) AtHoS: Szerintem nem probléma az, hogy az én szempontjaim az elsődlegesek, mivel én fizettem a játékért és nem másoktól kaptam meg. Ha ingyen osztogatnák, akkor azt mondom, hogy mindenki azt csinál benne amit akar. De mivel nem vagyok HC játékos (nem a játékmódra gondolok) így nem is értek annyira hozzá és nem azt látom benne, hogy leüljek egyedül a szabadidőmben és ugyan azt Griftet végigtoljam milliószor. Én reméltem a SE után, hogy ennél kicsit több van a játékban. Számomra csalódás volt. Sajnálom, nem fogom megérteni azt amit mások.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák