Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz Quan-Chi #24 üzenetére

    Azért én a 3-ban is szerettem a Taktikot, a barbároknak meg akik keveset tudtak lépni azoknak nagyon nem ártott mert érted mondjuk egy csontvázat megnézünk ... még heast-el se érte át 1 lépésre a pályát a drágám :))
    Egyébként tényleg eléggé ajjas skill volt a 4-ben a taktika de mindennek meg volt azért az előnye. Nobilityben +50% termelés a várban? Az mi? Ha meg barbár vagy akkor meg pláne az mi? De a Scouting-ban +50% movement ... elég jani tudott lenni, ha meg vízre mentél ott volt a Seamenship ami rengeteg plusz lépés vizen ami rá is fért az emberre plusz kb helyettesítette is a Grand master taktics-ot vizen. Ettől függetlenül tényleg szerintem is a Taktics a legjobb cumó a harcos skillek közül, de hát mindet érdemes beválasztani sztem.

    A 4-ben amúgy tényleg a Vámpír volt a legjobban elimbítva szerintem. Igazából nem vágom mit éreztek amikor ezt így tették oda, hogy vámpírt adjon a Necromancy, de irreálisan el lehet fejlődni vele... kegyetlenül oda tudnak vágni a vámpírok. Az elején kiizzadom valahogy a vámpír épületét aztán megyek és 1 fingos vámpírral szénné gyakom az összes kis 1. szintű lényt ami a környezetemben van. Aztán még néhány vámpír és a 2. szintűek is megfexenek....
    A Barbár vár is eléggé erősre sikeredett annak ellenére, hogy nem sok mit kell varázsolni ott főleg eleinte.

    Azzal viszont nem igazán értem mire gondolsz, hogy egyik mágia használhatatlan a másik meg nagyon jó. Szerintem mindegyikben vannak nagyon jó taktikák. :))

Új hozzászólás Aktív témák