Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz tatararpad #78 üzenetére

    Most is így is van valószínűleg. Én olyan helyen élek, ahol nem fejlesztettek évek óta, ugyanazon a rézdróton jön az szuper max. 7,6Mbites net, amin anno a modemes időkben a 28,8k. Ez a sebesség is mutatja, hogy nem igazán fejlesztettek már jó ideje.. mégis annyit fizetek mint az akinél mondjuk 60Mbites net van és nemrég fejlesztettek. Szóval én fizetek sokat miközben nincs fejlesztési költség csak üzemeltetési, más meg keveset miközben ott épp fejlesztettek. Gyakorlatilag én fizetem részben azt a hálózatfejlesztést, amit máshol végeznek.

    Ez olyan mint amikor nekem ugyanannyiba kerül a vonatjegy a lepukkant koszos összegraffitizett vonatokon utazva itt keleten, amiket leadtak vidékre, miközben Budapest környékére kerül az összes új szerelvény. Annak komoly fejlesztési költsége van, de nem azok fizetik meg, akik élvezik az előnyeit, hanem mindenki az országban. Annyi a különbség, hogy a vonatjegy legalább ugyanannyi és nem drágább az elmaradottabb régiókban.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák