Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jhonny06

    veterán

    válasz Motion_Blur #11 üzenetére

    "Nem liheged túl egy kicsit a dolgot?"

    Nem. És úgy tűnik az a sokmillió nő is szükségét érezte valamiért, hogy leírja. Ha tetszik egy csaj, akkor odamész hozzá és meggyőződsz róla, hogy érdekli-e a figyelmed. Tudod, mintha már egy minimálisan fejlettebb lennél az ősembernél.

    A fütyörészés, meg a "jó a segged cica" egy szexuális töltetű kifejezés publikusan, mielőtt meggyőződtél volna arról, hogy a lány szeretné-e, ez már lazán zaklatás kategória papíron. Nem tudom, hogy miért hiszed azt, hogy ez bejön bárkinek is.

    blackrulz: Azért, mert össze is kell mosni. Teljesen mindegy, hogy milyen szinten durva, a lényeg, hogy zaklatásnak minősül.

    "Szerintem egyet érthetünk abban, hogy ha megfordulnak egy csaj után, neadj isten füttyent a kőműves az állványról, az nem egyenlő azzal, akinek a főnöke kínálja fel hogy vagy ez vagy mész."

    Senki nem mondta, hogy egyenlő a kettő, de ugyanabba a nagy csoportba tartozik és egyik sem oké.

    [ Szerkesztve ]

  • updog

    senior tag

    válasz Motion_Blur #18 üzenetére

    "Csakhogy ez 99%-ban nem igaz... :)"

    Mert ugye van statisztikád róla, őszintén megbeszéltél párszázezer nővel minden hasonló témát :U

    Féfiból vagyok, nekem is vannak olyan gondolataim, és érdekes módon, még a legjobb cimborákkal is ritkán beszéljük ki a "sunáznám" mélységű gondolatokat, nemhogy az adott hölgy jelenlétében, felé ezt akármilyen módon előadva. (lásd még: kultúra, intelligencia, felnőttség).

    (#17) blackrulz

    Ha pl. utazik egy hölgy családtagod a buszon, és két mögöte ülő suttyó kibeszéli, hogy milyen jól néz ki, és mit csinálnának vele (még csak hozzá se szólnak konkrétan), az a "határon" belül van, hiszen semmi nem történt, nem mentek utána, amúgy is fényes nappal történt? A sírás küszöbén álló, remegve hazaérő családtagodat ez vigasztalni fogja? Vagy túl érzékenyen reagálta le az esetet?

    És akkor persze más dolog az, hogy utólag bizonyítsa egy férfi, hogy nem történt semmi, vagy hogy a nő hazudik, sőt, igazából a nőnek előnye származhatott belőle. De akkor válasszuk szét ezeket a dolgokat, mert ez utóbbi egészen biztosan valószínűleg elhanyagolható része az egésznek.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák