Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz ncc1701 #50 üzenetére

    De a kollega szerint az "ilyenek" nyilván megérdemlik Köszönöm hogy helyettem is tudod, hogy ezt szerettem volna mondani :C

    (#51) DeFranco Igazad van (és valahol a többieknek is, valószínűleg nem jött le, de nem ellentmondani próbálok, mert az igazság nemhogy félúton van, de nem is létezik), és amúgy mi is pont beleesünk a leírt csoportba (házasság, most már 30 felett, jöhetne már a gyerek). Ezért váltottunk most saját lakásra az albérletről.

    És mi volt a helyzet előtte? 6 évig éltünk albérletben, és közben háromszor (minden albérletváltáskor) mérlegeltük, hogy megengedhetünk-e egy saját lakást (hitellel együtt, nyilván, ahogy most is sikerült). A válasz csak az utolsó alkalommal volt igen.

    De valahogy sosem volt problémánk az albérletekkel, pedig laktunk Budán, Pesten, panelban, téglában is. A lényeg a tudatosság és a reális elvárások voltak mindkét fél részéről. Az utolsó lakástulajnak pl. semmi problémája nem lett volna, ha ott vállaltuk volna a gyereket, az előttünk ott lakó család hat évig nevelte ott a gyerekeit.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák