Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Stunts666 #47 üzenetére

    Nekem semmi bajom a HTC-vel, se a HTC 10-zel, Eladásban bukás lett, ennyit mondtam. Szinte az összes készülékük bugmentes és nem akad, legyen szó low-end cuccokról is akár, cégnél most selejteztek le jópár Wild fire S-t, volt szerencsém megnyomkodni, hihetetlen korrekt cucc az is pedig mi sazr hardver van alatta.
    A probléma azzal van, hogy a HTC 10 semmi extrát nem tud felmutatni a többi flagshiphez képest.
    - LG G5 olcsón indult mos meg brutálisan must buy, emellé jön a cserélhető akksi is és a lézeres AF
    - Samsung S7 kb a legjobb kamerás mobil, állati gyors belső tároló, vízállóság és kommerz flagshipek között a legjobb üzemidő
    - Sony X Perfomance, na ja, ők nem sokat tudnak felmutatni, de a G5-nél jobb üzemidő és vízállóság, és a Sonyra jellemző hosszú szoftver támogatottság
    - Huawei P9 nagyon jó kamera, jó üzemidő és 3 év garit tud felmutatni

    És akkor jönne a HTC 10, amivel mondom, semmi bajom, teljesen korrekt készülék lett, de kamerában még mindig elmarad az LG-Samu-Huaweitől, nem vízálló, és bizony az 5 készülék közül neki a leggyengébb az üzemideje (korábban a G5-nek volt, de egy minor update sokat dobott rajta) miközben árban annyiba kerül mint a sokat többet reklámozott Samsung. Ez a probléma. Nem kell olcsón adni azt a készüléket, ha lenne olyan dolog amit különbséget jelentene a többivel szemben, de nincs ilyen (régen volt a sztereó előlapi hangszóró, bár szerintem ennek elhagyása cserébe egy már majdnem nagyon jó kameráért fair deal).

    Ezért szajkózza mindenki, hogy árat kell csökkenteniük, mert azt mindenki látja, hogy a HTC egy nagyon megbízható gyártó, aki nem gyárt szarokat, a HTC 10 pedig egy elegáns telefon, a de innovatívnek semennyire nem mondható, márpedig ha az hiányzik akkor valami mást kell felmutatni, vagyis árversenyt. De persze az is elég lenne ha beleraknának egy 4000-es akksit és azzal rendesen odapörkölnének a konkurenciának, de ez az utolsó dolog amit egy nyugati piacra gyártó cég csinál (bár idén a Samsung mutatott erre utaló jeleket), Isten tudja miért...

    De mint mondtam, ez mindentől független, én csak arra reagáltam (volna, mivel TTTotya korrigált jogosan), hogy a HTC 10 eladásai nagyon gyengék, sehol nem mondtam olyat hogy maga a termék rossz lenne.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák