Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Parallaxis #35 üzenetére

    bár a kijelzőket más gyártja, de az Apple saját fejlesztései alapján teszik ezt, ezért van néha az, hogy hiába a Samsung a gyártó, a kijelző mégis jobb minőségű lesz, mint ami a gyártó saját készülékeiben megtalálható.
    Erre valami alátámasztás, mert én még sehol se olvastam róla. Sokkal inkább úgy veszi meg az adott kijelzőt hogy kiköti hogy más gyártó készülékébe nem adhatják el. Illetve eleve az android maga sokat elvesz az élményből... az ios sokkal okosabban oldja meg elvileg a dolgokat.
    Nekem nem tűnek egyformának... Iphone XS vs P30 [link] vs [link]
    Persze aláírom hogy egy Samsung edge kijelző durván drága, de az mégis csak edge. Az iPhoneban mi lenne ha edge lenne?
    Az Applenak jóval kevesebb modellt kell összepakolnia mint a többi gyártónak. Arról nem is beszélve hogy vannak olyan alkatrészek amik több szérián keresztül ugyanazok voltak. Nagyobb darabszámban gyártott cuccok pedig mindig is olcsóbbak voltak. (minden melyik gyártóról beszélünk)
    iPhone 12 pro 406 dollár [link]
    Samsung S20 Ultra 528 dollár [link] :)
    És ezeket az árakat az idő előre haladtával a gyártási darabszámtól függően biztos lentebb tudják szorítani. És ugye azt mondani se kell miből adnak el többet. :)

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák