Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SidCorky

    senior tag

    válasz Synthwave #41 üzenetére

    A box 2,5 méterre volt tőlem mikor játszottam, ha lemerült csak lenyúltam az ágy melletti hosszabbítóhoz amiben ott figyelt a feltöltött akksi, becsattintottam és mehetett is tovább. Van, ahol a vezetékes megoldás is működik, de aki konzolt/vezeték nélküli kontrollert vesz, az nem hiszem, hogy vezetékkel akarja használni a tv előtt ülve.

    A vonatkozó részt egyébként szerkesztettem, jogos volt az észrevétel. :R

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

  • Noukoum

    veterán

    válasz Synthwave #41 üzenetére

    Nem véletlen vezeték nélküli alapból a kontroller :)
    Engem nem izgat ki mit szeret jobban, de mindehol a ps féle aksit látom pozitívumként említve ami egész egyszerűen nem igaz. Legalábbis fekete fehéren biztosan nem.

    Amellett hogy azonnal tudod folytatni a játékot mert a tölthető elemmel (akkumulátorral) ez megoldható, azt sem szabad elfelejteni hogy az itt az aksit tudod cserélni a kontroller szétszedése nélkül, ráadásul azt tovább tudod használni a követkeő konzolodban is. Vagy bármiben. (elképesztően hasznos ha veszel valamit ami elemes és nincs otthon elem akkor beletudod rakni az eszközbe) Tehát nem kidobott geld.
    És ha esetleg elromlik akkor nyiván borzasztó egyszerű cserélni. Ha meg épp nem hülye voltál és nem töltötted fel akkor simán beletudsz tenni egy sima elemet, és nem kell a kábellel vacakolni (ami sok helyen és helyzetben egyáltalán nem oldható meg)
    De persze külön meg kell vásárolni, erre külön kell összeg (szerencsére egyáltalán nem drága, kevesebb mint egy AAA játék fele) Na meg ha nem akarsz kábellel vacakodni akkor psnél kell +1 kontroller ha csak 1db van neked. És akkor már többe vagy.

    Mondom nekem mindegy, csaj felejtsük el hogy a ps féle akksi jobb... Akkor lenne ha cserélhető lenne az aksi és adnának hozzá 2-őt hogy válthasd. Na akkor az lenne.
    Ha meg nem zavar a kábel akkor lehet mindig kábellel használni, és akkor az xbox a rendes mert ad 2db duracellt amit bármire felhasználhatsz :D

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Új hozzászólás Aktív témák