Új hozzászólás Aktív témák

  • hNp88

    aktív tag

    válasz fatpingvin #122 üzenetére

    hát nézd, van, hogy hétvégi napokon egy nap végigtolok 3-6 címet, ahol kisebb munkák, hibakeresések, gyors javítások vannak. ezek gyakran egymástól ilyen elenyésző távolságra vannak egy lakótelepen belül.

    meg mikor a főállásomból indulok dolgozni - ehhez eleve reggel már autóval kell jönnöm, kb 500 méterről :DDD és délután megyek a 2 kilométerre levő tetthelyszínre. esélyem nem lenne gyalog bóklászni, meg pakolászni jobbra-balra, mikor minden perc számít. ez nem túlzás... ha ebben dolgoztál akkor tudod.

    igyekszem tervezetten, minél kevesebb indítás/leállítás mellett abszolválni a dolgokat, csak sokszor kb. lehetetlen.

    itt Egerben egymás mellett van a munkahelyem, a tesco és a lidl. (meg az obi :DDD) na az ilyen körmenetes vásárlásokat úgy szoktam intézni, hogy az autó marad szépen a melóhelyemnél, átsétálok a vásárlandó dolgokért, aztán visszatrappolok a kocsihoz. hülye lennék 50 méterek miatt indítgatni csóri 2.0 CDTI-t ha nem nagyon muszáj :U

    szóval ja, a körberöhögés igazából ennek szólt: "ilyen egyszerűen nincsen hogy "muszáj" vagy ekkora távokra járatni a motort." de, van. gyakrabban, mint szeretném. :( megesett már az is, hogy biciklivel mentem szerelni, mikor a szerszámok fent voltak a munkaterületen, fölösleges lett volna az autót beindítani. :DDD

    a sok indítgatás/rövidtávozás ellensúlyozására az átlagtól gyakrabban cserélem az olajat, meg OMV prémium dízelt kap a jószág, remélem gyakorlati haszna is lesz ennek :U

    Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

Új hozzászólás Aktív témák