Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz ZeRTaX #16 üzenetére

    1: gyakorlatilag semmit nem jatszok (heti 1x LoL nehany haverral) , nekem a 144hz nem jatekohoz kell, hanem azert ahogy egy bongeszoben a gorgetes kinez rajta.
    2: ez nem tv meret. Tv meret az a 65" , egy 2x24" monitor setup teljesen altalanos munkahoz. En ugyan ezt akarnam, csak egyben es kicsit magasabban.
    3: nekem azzal nincs gondom, hogy sok embernek 22"is eleg, de nekem nem. A bajom azzal van, hogy ameg 22-24-27"-bol akkora valasztek van, hogy tele lehet irni vele egy A4es fuzetet, addig 34" felett nincs semmi. Marpedig nekem boven elferne egy nagyobb panel , szeretnek is venni es ami a legfontosabb : ki is fizeznem, ha lenne. A kulcsszo a HA.

    Ez a hsz is olyan mint a tobbi, engedjuk mar el ezt a csakagamer vonalat. En dolgozok a szamitogepen nem jatszok, lenyegtelen mi fer bele a periferiaba, nem kell folyton minden pixelt latnom. Nem csak gamerek vannak a bolygon, a 144hz elonye pedig nem csak jatekoknal jon ki, hanem mindenhol.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák