Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RIC5I

    tag

    egy 19 éves kinai lány már be mászot a folyoba egy pokemonért ki már nem :W szóval ez is olyan dolog hogy hülyék kezébe katasztrófa normálisak kezében élvezhető játék nyilván én sem akkor nyomkodom amikor megyek át az út testen de amikor az ember vár a buszra vagy ismerösökre a plázába akkor gond nélkül elő lehet venni és nyomkodni 3-5 percig

    az meg hogy mindenki a telefont nyomkodja me mér mit csináljanak ? nézzék az eget ? :DD evidens hogy ha társaságba van az ember akkor egymásal beszélget de ha egyedül akkor mi mást csináljon ? nagyapáink újságot olvastak a metron mi meg telefonon a híreket ugyan az :D

    erő forrás zabálást oneplus 3 man nem vettem észre nem fogyaszt többet mint a többi nagyobb játék

    viszont az AR modot érdemes kikapcsolni mert pöppet kémkedik csak a játék,az asztalon lévő marveles zsepkendőt meg látta és már kaptam a marveles reklámokat a böngészőbe :W

    plus teljes hozzá férést kér az email fiokhóz ugy hogy érdemes nem céges email cimre vagy egy új üres email címre regisztrálni :Y

    Hatékonyság nem tetszés kérdése.

Új hozzászólás Aktív témák