Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz hemaka #39 üzenetére

    Na ja.Én is elmentem mondjuk a boltba,stb,olyan 2 kilométeres körtúra a központ környékén,de SEMMIT és SENKIT nem találtam,ergó jól sejtettem,hogy itt is az lesz,minthogy Tinderen 16km-re dob legközelebbi potenciális áldozatot.Pedig ott is olyan korosztályt adtam már meg,hogy az alja már pedó,a teteje nagymama :DDD
    Bár nem értem,ez vidék(azért annyira fejlett,ami sok városban nincs meg,hogy gyakorlatilag az egész városközpontban van free wifi például,nincs valamire való bolt vagy hely,ahol ne lenne),de mégis mindenki nyomja a telót,utcán,buszon hajjaj,mégsincs semmi szoc.aktivitás ezekben a cuccokban.A Go is szép volt,jó volt,megy a levesbe,mert nem tudok mit csinálni így,még az sincs,hogy dobna akármit random+azért lenne annyira automatikus a rendszer,hogy ahol jelentkeznek be,random generál egy gym-t,aztán vagy én dekkolok rajta örökre,vagy jön majd a nép.
    Amúgy most kéne észbekapnia a facebooknak,hogy mekkora poén lenne,ha a messengerben lenne egy térkép,ahol különféle szűrőkkel ki lehetne tenni a közelben levő embereket,és erre alapozva találkát szervezni/különféle játékok,stb,az is sikeres lehetne.Azon felül,hogy sokat dobna a szociális értéken,ha pl.a városomban látnám,ki hol van épp,ha erre ő engedélyt ad,avagy adott esetben ha épp egy haverom vagy kedves nőismim mondjuk a kedvenc törzshelyemen van,rá lehetne írni.A játékkal kapcsolatosan pedig lehetne mondjuk helyet megjelölni,időponttal,egyfajta játékként,vagy útvonalbejárást,virtuális pontokért :-)
    Én pl.a fész továbbfejlődési lehetőségét ilyenben látnám,látva pl.a Tinder sikerét,ami megintcsak hasonló,hogy összeszedi,kik vannak az ember közelében,megszűrőzve.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák