Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Mister_X #55 üzenetére

    Tegnap mikor néztem az Apple Keynote-ot meglepődtem, hogy minek ad ki az Apple egy programot ami figyelmeztet arra, hogy levegőt vegyél. (Breathe) De most már értem, mert ha elfelejtesz lélegezni, akkor ugye kevesebb oxigén jut az agyba, az meg ilyen bajokhoz vezethet. Remélem iPad Air 16GB-ra is elérhető lesz. Ejj hát nem véletlenül az egyik világvezető cég ez az almás vállalat. Tudnak ezek valamit.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Mister_X #92 üzenetére

    Az egy pillanatra se zavarjon meg hogy ez a 4,2 tflops a gtx 970-1060 közötti teljesítmény, ehhez jön 8GB memoria VRAMNAK és RAM-nak. Ütős 4k lesz az.
    A hülye Microsoft meg biztonság kedvéért rak bele 8+ GDDR5(X)et meg 6,2 tflopsos GPU-t.

    Ez a cucc 1440p 60(?) fpsre lesz elég, meg a VR menni fog. 2160pre egyszerűen kevés 4GB VRAM, és a RAM igényük se fog csökkeni a jövő játékainak, ami már most sem 4GB AAA címeknél.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Mister_X #192 üzenetére

    Igen a PS4 Pro most megint egy jó ajánlat egy darabig. Most akkor te nyertél? Amikor már PS4 Pro árban lehet megint hasonló tudású PC-t kapni, akkor meg majd már én nyerek? Vagy mi?

    Eddig a PS4 volt 130k körül, amiből ki lehet hozni egy PC-t hasonló kvalitásokkal. Most majd lesz 100k a PS4 és megint ez lesz egy kicsit olcsóbb (mondjuk a random játék mellé a season pass már nem fér bele az árkülönbözetbe). Na és?

    Nem ez volt a lényeg. Drámai különbségek nincsenek a PC vs. konzol árakban, legalábbis akkora nem, amennyire itt sokan egymást gyepálják az árakon.

    A Windows meg nem tudom, hogyan jön ide. Akinek eddig is volt PC-je, annak jó eséllyel már van. Ha meg nincs, akkor vegyen. Akkor most ássam elő, hogy hány havi PS Plus előfizetés árából vehetsz egy Windowst? Van értelme további költségeket előásni?

    Steam árak meg nem magyar régiós árak. A bolti árakat nézd, azok regionálisak. Az új Battlefield például 15k vs 20k.

    Nem óhajtom a PC felsőbbrendűségét bizonygatni. Én csak arra reagáltam, hogy valaki szerint a PS4-et legfeljebb csak egy 300 ezres felső kategóriás PC-vel lehet kiváltani. Ez messze nincs így. Mindenki vegye a neki szimpatikusabb platformot, 'oszt csókolom.

  • keIdor

    titán

    válasz Mister_X #192 üzenetére

    Aki 1440p-ben akar játszani, annak kb. olyan gép kell, mint az enyém. Még így is az AA van, hogy kompromisszumos. Játékfüggő. Minden max, és kb. 60fps target.

    Persze elég egy lap, ami harmad ennyi, lehet venni i5-öt is, régebbi i5-i7 generációt, egy 3770K-val se lesz hátrébb max 10%-al, de a 980Ti/1070 az minimum erre a felbontásra. Meg azért egy kellemes 16GB ram.
    Ha csak az alaplap, cpu, ram és dgpu-t nézem az is minimum 300k, de inkább több. Kell még periféria is, ház, egy normális 500-600W táp és ott tartunk, hogy 3db PS4 Pro kijön egy 1440p ready gamer PC árából.

    Persze le lehet menni mediumra meg 30fps targetre, de nem találkoztam még ilyen userral. Akkor vissza kell menni felbontásban inkább.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák