Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    Gyerekkorom meghatározó játéka ... emlékszem 2001 táján lett olyan gépem amire már feltudtam tenni, egy alaplapi S3 Savage 4 integrált videó kártyával... azt hiszem 640x480ban bírt tudni játszhatóan (de nem biztos, csak az, hogy simán futott, de nem emlékszem pontosan mekkora felbontáson.. a monitor 1024x768 volt, azt biztosan tudom, hogy "nem maximumon")... a korábbi P1 233MMX@266 + Voodoo 1 4MB csak 320x240(!) felbontásban tudta működtetni (ott is legalacsonyabb részletesség körül.. minimum alatt volt a specifikáció, de "elindult" .. igaz sokat nem lehet látni a pályákból távolra, a sebesség néha 15-20fps körüli, de félig legalább "kijátszottam" azon a gépen is, aztán jött közben a másik)... a már akkor nagyobb felbontás, és szemre sima játékmenet nagy élmény volt :DDD

    szerk.:
    most nézem, az eredeti dobozokon abból az időből Pentum 233MMX szerepel, nem a mostanában neten fentlevő 500Mhz processzor dolog... és valami rémlik is ebből..

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák