Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Peteed #9540 üzenetére

    amiket írtál, azok korlátozottan megvalósíthatóak. van viszonylag nem régi transmission, minidlna, ill pl ha a kamerád tud FTP-re menteni, akkor arra is jó lehet a cucc

    1.) ne tedd ki az internetre ;) minden más fw csak hozzáértőknek ajánlott.

    2.) az igazi korlát szerintem mára a CPU... régi, régi ARM utasításkészlet, korlátozott app kínálattal

    3.) van megoldás a nas hdd olvasására linux alatt. párszor leírta itt talán Tonyk is a hogyant

    4.) szerintem jól használható ma is. nekem ffp van rajta, ill az emlitett frisebb transmission ( 6-8-10MB/s a torrent letöltése, ha nincs sok aktiv torrent... ), minidlna és jól kiszolgálja a tévéim médialejátszóit (lg oled), ill jó SMB szerver a KODI-ra a htpc-n. kamerám nincs, de FTP szervert gondolom van kamera ami támogat, ha jót veszel, ezzel se lesz gond.

    ami a buktató: 2024-ben FFP/appok telepítése.... ez idén már jóval nehezebb, mint amikor aktiv közösség segítette a dolgot :) biztosan sokat kell olvasnod itt a topikban is és máshol is. node, mit veszíthetsz? ;)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák