Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Tonyk #7188 üzenetére

    Köszönöm az infókat, lesz mit csemegézni!

    Fogyasztás:
    Igaz, viszont 2 dolog van, az 520-as állandóan összefosta magát (gyári csomag, lehet nálam van rosszul konfigurálva, de már nincs kedvem újra nekiugrani), pl valamelyik nap is film nézés közben lehalt, úgy hogy közben semmilyen letöltés sem ment, csak visszafelé töltött 4 Mbittel. Ha még mindig a 325v2 lenne, akkor egy percig sem gondolkoztam volna ezen az egészen. Ezen meg csak újraindítás segített.
    Ha megint veszek egy ilyen vagy hasonló NAS-t, akkor ott vagyok ahol a part szakad, ha lesz tényleg nemsoká Gigabites net, akkor jól jön a craft, ha meg erősebb NAS-t akarok venni, akkor annak az ára jóval magasabb (lásd pl Asustor), sok-sok évnek el kellene telnie, mire visszahozza az árát a fogyasztásban, ahogy korábban is írtad.
    Amit most vettem hozzá, az SSD bárhol használható ha a proci/alaplap megfeküdne, a ház meg nem egy akkora összeg, ami elvinné a havi házipénztárt (13k), illetve jó alap lehet később egy miniITX integrált CPU-s 10W-os rendszerhez, pl mint a J5005.

    A másik meg, hogy nem tudom mennyire lehet itt is ilyen hibernálást csinálni, nem nagyüzemben megy a torrent, szóval max ha lehet, akkor házirendet csinálok és este lekapcs, nappal amikor nem zavar senkit sem a hangja (mert szerintem ennek jobban lesz mint a NAS-nak, akkor hadd menjen.
    Linuxnál van ilyen időzített ki és bekapcsolási lehetőség? Vagy alvó/hibernálási mód?

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák