Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adam3

    aktív tag

    válasz Mr Dini #5258 üzenetére

    Bár hajnalig szívtam vele, de siker, köszönöm szépen :)

    Sima gyári TM volt fent, emiatt nem találtam transmission.sh-t. Tiltottam a gyárit, felraktam az FFP-s 2.84 változatot (a fórum alapján ez stabil), most ez hasít is, reggel el is indult magától, köszönöm a cron segítséget.

    Az SSH-s kérdésemmel kapcsolatban is kicsit hekkelni kellett még. Ha a gyári SSH megy, akkor az FFP által futtatott start script később futott le mint a gyári SSH indult, így nem a felülírt config fájlt töltötte be, hanem a gyárit. Most a startscript úgy megy, hogy ffp ssh stop - másolások elvégzése - ffp ssh start. Így ha jól vettem észre, akkor az FFP-s SSH ami kiszolgál. Mivel a 326-os NAS admin felülete nem megy ha fut az FFP, ezért a gyári SSH-t nem tiltottam le, mert ha letiltanám, akkor nem érném el a NAS-t SSH-val, hogyha tiltanom kellene az FFP-t az admin felület használata miatt. Remélem ez nem okoz problémát, mármint hogy két SSH is "aktív" elvileg.

    Olvastam egyik leírásodban, hogyha fut az FFP akkor nem áll le a vinyó, erre azóta sincs megoldás?

Új hozzászólás Aktív témák