Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyk

    veterán

    válasz stigma #3264 üzenetére

    "Akkor elvileg ha inotify=yes, akkor ha letöltök egy új filmet letöltés akkor azonnal kellene látnom vagy van valamennyi késleltetés => 30-60mp vagy több."

    Igen, látnod kéne azonnal. Késleltetés max 1-2 másodperc. Kliensen természetesen nem fog felugrani semmi, hogy új fájl van, frissíteni kell a könyvtárlistát.

    "enable_tivo=yes"

    Ez meg csak akkor lényeges, ha a kliensed tudja a Tivo-t. Ha nem tudja, semmire nincs hatással. Nélküle is ugyanúgy scanneli az mp3-at és a képeket, szerk: már ha be van állítva media_dir alatt, méghozzá Audio könyvtárként.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

  • sedo

    tag

    válasz stigma #3264 üzenetére

    Ez a minidlna tartalom be nem frissítős probléma nálam is jelentkezett. Teljesen rapszodikus a dolog, van, hogy csomó ideig jó, van, hogy egymás után többször előfordul.

    A felhasználási módom igen egyszerű: egy mappába töltök le a torrent klienssel mindent, minidlna ezt scanneli, TV-n nézném/hallgatnám. Annyit vettem észre, hogy általában akkor fordul elő, hogy nem frissít be a minidlna, ha egyszerre csak egy valamit töltök le, illetve ha egyszerre több dolgot szedek le (pl egy évadnyi sorozat), akkor a legelső rész nem lesz megosztva, a többi viszont igen.

    Ha simán kilövöm és újraindítom a minidlna servicet, akkor semmi változás, ha rescant nyomok, akkor általában jó. Illetve ha átnevezem a mappát, amiben a nem befrissülő tartalom van, akkor is befrissül, megjelenik. Utána simán vissza is nevezhetem a mappát, akkor is ott lesz. A mappanév/hossz nem lehet gond, mert mindössze egyetlen szám szokott lenni az eltérés pl a sorozatok esetében a részek között.

    Egyelőre nem jöttem rá, hogy mi lehet a gond, pedig néha elég bosszantó :)

Új hozzászólás Aktív témák