Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • losi73

    senior tag

    hay tudna valaki segiteni ezen a részen vagyok:Amint megérkeztünk ebbe a zónába, egy stalker közli velünk, hogy egy katonai csapat a légierőtől Mole csapata mellett landolt, valamilyen okból kifolyólag. Ha ezek után is beszélni akarunk Mole-lal, az maga lesz az öngyilkosság... Mindegy, menjünk, segítsünk neki, és védelmezzük, ha szükséges.
    Hehe, naná, hogy szükséges. Pár küldetést kapunk is rögtön, de mindegyiknek egy a lényege: nyírjuk ki az ejtőernyősöket, segítsünk Mole-on, mentsük őt meg. Mentsük.
    Mole megmentése
    Nos, keressük meg a helyszínt, hol is kell Mole-t megmenteni... Többfajta lehetőségünk van arra, hogy megtaláljuk; mászhatunk létrán, tetőről be az épületbe, illetve több bejárat létezik, amelyek lépcsőházakhoz vezetnek – ezek mind egy pontban érnek véget.
    A cél ismét az, hogy az összes katonát megöljük, igaz, itt már szorít az idő is. Minden katona AKM 74/2-es puskákkal van felfegyverkezve, ami szintén :és folyamatosan megy le az életem a sugárzástol és nincs anyi életem meg gyogyszerem hogy igy tul éljem a dolgot help mit tegyek a sugárzás elen?????

    "Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

Új hozzászólás Aktív témák