Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zenty

    őstag

    válasz TheElf #24 üzenetére

    Relative ,hogy kinek mih hogy jön be!: Pl nálam a wow csődödt mondodt már az elején bele untam!De lehet ha tovább folytatom megreccet volna ,csak a havidij miatt nemvolt kedvem kisérletezni ...

    Azért mondja ,''hogy az aki igazán kiprobálta'' ,mert azok megértik a game lényegét is.
    Az a baj ,hogy az ugymond vérbeli mmorpg gamerek nem értik a lényegét a gamenek ,és elkezdik oltani már azzonal( Ha érdekel mih a lényege a gw topicba azthiszem már kitárgyaltuk már nézz be oda,mert elég hosszú lehet :D)

    Nézz körül mmo piacon max amit gw veri( az mmorpg részéből). Az a wow meg saját házon belül ncsoft gamek esetleg még az everquest
    Sok mmo van ahol mindenhol lehet mászkálni meg találkozni ,és mégis gáz a jaték! Szal szerintem nem ez tesz jóvá egy online gamet pedig sokan ezt hiszik... vagy az alap követelményük!
    De egyébként nincs ilyen ,hogy jobb a gw-nél,mert ahogy írtam más a lényege a gamenek ,de az mmorpg vér ami benne van már sok mindet aláz már igy is!
    Gw keveréke mindenek ezért probál , és többségben sikerül is neki kielégiteni a közzönség sokszinűségét!
    Röviden vagy hosszab távon az más kérdés ?
    Szal az igazság az ,hogy ritka akinek nem teccik gw elsőre! Egyetlen probléma az a hosszú távú jácchatóság. Egy mmorpg képest mondjuk fejezeteként fél év kevés! Nekem ennyi volt az első fejezett bele unása.
    De ha ugy nézzük ,hogy havidij nuku azért ez elég jóh arány.
    Akinek meg bejön a pvp része az meg végtelenség gamelés!

    Szal amig probál minden igényt kielégiteni a game addig no problem,és többségben sikerül is neki ami nagy szó!

    A végére minden újoncnak :)i :
    A GW egy újdonság meg kell ismerni ,és rájöhet az ember ,hogy kevés ilyen jóh game van ami ár érték arányba ennyit nyújt ,és ilyen minőséget!( pontosabban semilyen másik hasonló szintü gameről nemtudok.
    Aki most akar ismerkedni az MMO világal a legjobb választás ,de csak óvatosan ,mert erre is rá lehet kapni nagyon :D
    A másik tábór akinek a havidjból van elegge meg hosszú gamelésből ( nincs ideje rá stb) megintcsak a legjobb választás ,mert a gw kevesebb idő igényel is szorakoztató! Emelett az ingyenes mmok sehol nincsenek a gw-hez képest egyelőre!
    A harmadik tábor a sima online multi gamerek.
    Ugyancsak érdemes ,mert pvp rendszere gamenek olyan csé filingü ,és a prok benne meg is gazdagothatnak :)

    ( ingyenes reklám )
    :)


    Egyelőre ennyi ,mert hulla fáradt vagyok bye :)




    [Szerkesztve]

    Guild Wars - Zenty a survivor

Új hozzászólás Aktív témák