Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashcash

    Közösségépítő

    Én erste/cib/otp/mkb számlákat kezelek.
    -Az Erste valóban bonyolult és régebben amikor én igényeltem a netbankot akkor az ügyintéző sem tudta elmondani mit kell tennem a lentiekre magamtól kellett rájöjjek. :)

    Lényegében kötsz egy telebank szerződést, kapsz egy sokszámjegyű azonosítót meg megadsz egy pinkódot, ezután felhívod a telebankot és bejelentkezel ezzel a két adattal a netbank aktiválása menüben az ügyintéző aktiválja a netbankot. Megadod a bejelentkező nevedet, kapsz még egy sms jelszót. A bejelentkezés telebank kód/felh. név/jelszó+sms visszaigazolással megy ezentúl.
    Egyszer egy betéti számla kamatait nem tudták jól kiszámolni a netbank rendszerben, hibabejelentés után egy hónappal kijavították. Összességében a kezdet nehéz volt, de azóta komolyabb gondom nem volt velük.

    -Cib: Nekem itt az nem tetszett hogy a netbank megerősítő jelszavamat le kellett írnom papírra a netbank igénylésekor. Meglehetősen gagyi megoldás. Emellett kp. befizetéskor többször velem töltették ki a banki adatlapot, miközben a banki ügyintéző vidáman malmozott. Nem hiszem hogy az én feladatom hogy helyettük adatlapokat töltsek ki. Ezen kívül jól használható a számla, megfelelő a netbank is.

    -MKB: Eddig ez a bank jött be a legjobban, számlanyitáskor kezembe nyomták lezárt borítékban az előre generált netbank/telebank belépési kódokat, amit azonnal a számlanyitás után használni is lehetett. Az ügyfélkiszolgálás is példás volt eddig mindíg, olyan amilyennek lennie kéne minden bankban (belváros V. kerületi fiókok). A netbank felületekből is ez tetszik a legjobban. 28 év alattiaknak nagyon kedvező árú számlacsomagjuk van: [link]
    (95FT, havi két ingyen kp. felvét idegen ATM-ből is,ingyen netbank,ingyen sms kártyaőr)
    -OTP: minden szempontból katasztrófa, átutalási számlához netbankot akarok igényelni de azt nem lehet mert akkor csináltassak bankkártyát is hiába mondom hogy arra nekem nincs szükségem, ez se megy az se megy, sorbanállás, örülj hogy kiszolgállak felfogású ügyintézők, drága szolgáltatások.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák