Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Ed3r_X_ #4706 üzenetére

    Nekem még 86%-os az akksi, azt egy későbbi projekt lesz kicserélni (eddig csak iPhone 6S-ben cseréltem párszor Aliepxress-es akksit, de nem biztos hogy ezt megkockáztatom a 12 mini-vel). Sajnos a szervíz munkadíja nagyon drága, az akksi maga meg olcsó.

    Amúgy továbbcsiszoltam, most már talán teljesen lejött a kék (bár lehet a napfényben észreveszek még kéket rajta), majd holnap vagy holnapután rakok fel további képeket.

    Kellett volna valami jó anyag ami leoldja és akkor nem kell csiszolni. Habár engem inkább szórakoztat ez.

    vargalex: Ilyen köztes megoldás nem érdekel, vagy elviszem rendes szervízbe és jó drágán megcsinálják nekem, de akkor viszont vállalják a felelősséget ha megsérül valami a szerelés során, vagy ott rögtön kijavítják (szerelőnek rossz napja van, vagy kezdő és ügyetlen). De a cég garantálja hogy kártalanít ilyen esetben. Drága, de tuti megoldás.

    Vagy akkor megcsinálom magam, kockáztatom azt, ha nem vagyok elég ügyes\óvatos akkor elszakadhat valami. Viszont cserébe nagyon olcsón megúszom, ha sikeres az operáció.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák