Új hozzászólás Aktív témák

  • rosszkutya

    tag

    válasz MiklosSaS #3075 üzenetére

    Szerintem is jó eséllyel be volt kapcsolva a true tone, mert alapvetően nincs ekkora különbség a két kijelző között. Én is AMOLED-ről váltottam, és a vásárlás előtt pont a kijelző volt az egyik visszatartó erő, egészen addig, amíg meg nem néztem én is élőben. Azóta is csak ámulok, hogy egy IPS-panelből hogy lehet ilyen minőséget kihozni?!
    Illetve, én is Androidról "jöttem", és sosem volt korábban iPhone-om, emiatt tartottam is a váltástól, de úgy gondoltam, hogy legrosszabb esetben, eladom, és visszatérek a megszokott rendszerhez. A váltás óta, valamivel több, mint 2 hónap telt el, és egy percre sem bántam meg, hogy az iPhone 11 mellett döntöttem. Imádom a szinte felfoghatatlan üzemidejét, a valósághű kijelzőjét, a hasonló előnyökkel rendelkező kameráját, és a rendszert is, minden apró hiányossága ellenére. Bár, az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy én nem egy OP8 Pro-ról váltottam, hamen egy jóval korosabb és szerényebb tudású Xiaomi Mi 8-ról, amit szintén nagyon szerettem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák