Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    A magam részéről köszönöm a tesztet! Szerintem hasznos összehasonlítás.

    Én úgy gondolom, hogy ez a processzor már abban az árkategóriában versenyez, amely reális alternatívát jelent mindazok számára, akik a szó szoros értelmében vett "átlag felhasználók".

    Ahogyan tesztek is mutatják, a Sandy Bridge képességei még jóval túl is mutatnak azon a szinten, amit egy "átlag felhasználó" elvár.

    Egy egyszerűbb Asrock alaplappal ez a konfiguráció egy igazi "best buy" az otthoni PC-k piacán. Viszonylag olcsón, egy nagyon jó, gyors, univerzálisan használható rendszert lehet építeni a teszt alanyaként szolgáló processzor segítségével.

    Ami mégfontosabb, hogy az architektúra a jelenleg legfejlettebb, ráadásul kifejezetten energiatakarékos. Ennél több nem kell azon a piacon, ahová szánják.

    Nem is értem a felvetéseket a tuning hiányával kapcsolatban, illetve a szorzózárral kapcsolatos kifogásokat! :F (Jó, tudom... ez egy IT fórum, de...)

    Az a bizonyos "K" betű nyilván árnövelő tényező is lenne, s akkor ott tartana a dolog, hogy talán mégsem annyira kedvező vétel.

    Én úgy gondolom, hogy ez a proci nagyon is jó így ahogy van, ráadásul a tudása miatt bizony még jövőbe mutató alternatívának is számít. (Ismét érdemes arra gondolni, hogy egy átlagos családban nem szokás fél-egy évente cserélgetni, fejlesztgetni a konfigurációt.)

    Ha most vásárolnék egy új konfigurációt, valószínűleg én is emellett tenném le a voksomat.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák