Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz AxBattler #7 üzenetére

    Szomszédnak, aki unironikusan mozizz.eu meg tutifilmekonline.com és hasonló vírustanyákon nézi a napi betevő hollywoodi tucatfilmet, na Neki tökéletes és biztonságos alternatíva!
    Mert éccbióra sose fog költeni, arra itt esküt merek tenni.
    Meg kell nézni ezeknek az oldalaknak a forgalmát. Na ennyi itthon a piaca a reklámos plexnek.

    Bélabá

  • granini

    őstag

    válasz AxBattler #7 üzenetére

    "Amikor havi 5k HUF-ból bőven kijön a HBOGO+Netflix... háááát."

    Bőven azért nem jön ki, mert szerintem érdemes a 4K + 4 eszköz miatt előfizetni a fullos Netflixre.. Szóval inkább legyen 6k HUF, de igazad van ennyiért is simán megéri, főleg annak aki sokat nézi, és akit alkalmasint pl szinkronos tartalmat is szeretne, nemcsak angolt.. :K

    A Netflix Magyarországon jelenleg három eltérő típusú előfizetést kínál:
    – Basic: 2490 Ft/hónap (1 eszközön nézhető, max. 720 felbontásban)
    – Standard: 3190 Ft/hónap (2 eszközön nézhető, max. 1080p felbontásban)
    – Premium: 3990 Ft/hónap (4 eszközön nézhető, max. 4K felbontásban – ez nem minden tartalomra vonatkozik)

    HBO GO 1890 HUF havonta

    Szerk: én haszánlom a Plex-et itthon, mert a kedvenc sokszornézős / szinkronos / elalvós filmeket és sorozatokat a PC-ről Plex-en át hostolom iPadre.. na arra pl tökéletes, azt nézek amit akarok és úgy variálom a tartalmat ahogy nekem tetszik. Ettől még persze van az iPaden HBO Go és Netflix is, ezekről azért nehéz lejátszani a "Halálos Fegyver 2-t eredeti szinkronnal" .. értitek na, nyilván nemcsak nekem vannak ilyen örök kedvenceim ami máshol nem érhető el online / stream..

    [ Szerkesztve ]

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák