Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz Darth_Revan #23 üzenetére

    A teljes verzióval eljátszottam jópár órát az elmúlt 3napban. Számszerűen olyan 6-7 lehet, csak a mai nap 2,5 volt, de a Nexus5 nem bír többet belőle egyhuzamban. Még nem jutottam teljesen a végére, de 4fejezet, közel 30pálya. A Trial éppencsak a felszínt súrolja. Későbbiekben sokkal hosszabb pályák jönnek izzasztóbb ellenfelekkel akik nem restek egyszerre nekünk ugrani. 1-1pályára érdemes lehet visszatérni más kiegészítőkkel felvértezve, hogy a lezárt részekre is be tudjunk menni. A főellenségek is változatosak, tipikusan mindnek meg van gyengéje meg az idegesítő tulajdonsága is. A történet is rendben van szerintem, igaz nem kapunk több perces hiperrealisztikus átvezetőket, bár magam részéről szeretem ezeket a mangaszerű megoldásokat.

    Amit kicsit hiányolok/nem jöttem még rá, hogy a páncélok tulajdonságainak részletes leírása előhozható-e?! Vannak dolgok amikre nem jöttem rá mire valók és ezért nem tudom mennyire érdemes fejleszteni őket.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák