Új hozzászólás Aktív témák

  • Urshini

    tag

    válasz Stauffenberg #34 üzenetére

    Annyira erőltetetten akarod megmagyarázni az igazadat, hogy még az sem tünt föl, hogy a két különálló bekezdést (ami másról szól) egy üres sorral választottam el pont azért, nehogy valaki összemossa a két dolgot véletlenül. De így már nyilván nem véletlen...

    Hol irtam én, hogy az általam említett anomáliákat az megoldja, hogy ha fizetsz? Mutasd meg pls. Az általam emlitettek többsége persze nem is anomália/bug, hanem a kedves oroszok igy irták meg direkt, mert nekik természetes ha átlátszó egy tank, vagy ha 500+ mm spaced armor van egy könnyű tankon.

    A kérésed, hogy magyarázzam el ennek fényében nem fontos, de válaszolok. A prémium azért túl nagy előny, mert +50% tp és ezüst jár érte. Ennek a hatása az, hogy azonos csataszám mellett a legénység és skillek által egy sokkal jobban használható jármüved van + veszteség termelése nélkül tudsz prem és elit fogyóeszközöket venni.
    Példaképpen +50% ezüst mellett még akkor sem veszteséges a csata ha körönként ellősz 5db prem lőszert és elhasználod az automata tüzoltódat. És aki kicsit jobban átlátja a dolgokat az tudja, hogy igen is nagy előnyt adnak ezek a dolgok. A +50% tp-t már ki sem fejtem mert egyszerű, mint az 1x1.

    (#35) stryker.hu
    "csak lődözi az amcsi torony frontpáncélját" Ezt tankja válogatja, valamelyiknek a hasa keményebb, mint a torony.
    Youtube-on én csak olyan videócskákat láttam amiben 1. kisiskolások trollkodják szét mások játékát, 2. kemper stat huszárokat ami pont az a játékstílus amit nem kellene átvenni. Igaz ez utóbbinál a 30-ból 20 TD sok esetben kikényszeriti.
    "Még szép hogy a gold ammo is lepattanhat, ha 70 foknál kisebb szögbe lövöd" ha a játék történelmileg hű lenne, mint ahogyan elhangzott a NGC műsorban akkor a HEAT bőven átvinné a 45°-os döntött 200-as páncél is sok tanknál. Az amerikai harckocsik átütése 60°-os dőlésszögre van megadva. A játékban szereplő átütés korrekt csak a hozá társított dőlésszög nem. Valószínűleg az oroszok még nem láttak soha jugoszláv live lőtesztet, akkor nem Iván a tankrádiós zsebkönyvét használnák...

    [ Szerkesztve ]

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

Új hozzászólás Aktív témák