Új hozzászólás Aktív témák

  • MatulaAvB

    csendes tag

    Kéretik a témához is hozzászólni. :) Sokáig toltam pc-n és hiányzik. Hamarosan jön a boxom és érdekelnének a tapasztalatok. TD Rulez :)

  • Rigormortiis

    addikt

    válasz vhw #50 üzenetére

    Nyilván nem, csak a szerepük változott meg jelentősen a II. vh. óta, és azok sem így zajlottak. Amire akkoriban használták, arra most ott a tüzérség, a tankok pedig a gyalogság támogatására, illetve területvédelemre maradtak.

    Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Rigormortiis #52 üzenetére

    Ez a játék a két világháború közötti időszaknál veszi fel a fonalat és valahol a késő hatvanas években áll meg, közben meg a kronológiája jelentős részét (kb negyedét) csak papíron meg legendákban létezett tankok teszik ki. Ráadásul egy olyan játékról van szó, ahol nincs gyalogság (szemben a Battlefield sorozattal). Akkor a World of Tanks játékosai adjanak támogatást olyan egységeknek, melyek ott sincsenek? :)

  • DummyBoy

    senior tag

    Izé ... én régóta vagyok BF fan (Függetlenül attól milyen is ... :( ) és a WoT-ot is szeret(t)em, closed bétától kezdve toltam, és sokszor hagytam abba, főképp a f@szságai miatt ...

    Ráadásul egyik játék sem épp a valósághűségről szól ... de ha az a kérdés, hogy tankos szempontból melyik valósághűbb, akkor azért a WoT több szempontból nyerne. (Kb. mint ha a szóját és a halfilét akarnánk abból a szempontból megvizsgálni, melyikből lehet a legjobb rántotthúst csinálni ...)

    Régóta nem WoT-ozok PC-n, de 1-2 nap BOX-os WoT-ozás után a következőek a tapasztalataim:

    - Valamit NAGYON elb@sztak az irányítással: A és B irányítás esetén ha tolatni akarsz, akkor nem épp arra megy a tank amerre akarod, hanem amit dob a gép. Ez egy kényes helyzetben azt jelenti hogy ahelyett, hogy visszatolatnál a fedezékbe az enemy AT-k elől, szimplán csak odafordítod a hátsódat nekik, ami kész életbiztosítás ... (C eset jó, azt viszont nem szeretem ...) Ettől az "apró" nüansztól eltekintve viszont teljesen OK a dolog.

    - Forgó, kerek minimap, nem mutatja a teljes térképet, nem lehet (nem tudom hogy kell :) ) zoomolni, utálom. Ráadásul régen nem WoT-oztam, néha fogalmam sincs, hol vagyok a pályán, teljes térkép mondjuk megoldja ... de PC-set jobbnak tartom.

    - Crew skillek még nincsenek, majd lesznek :)

    - Nem kell külön fejleszteni a modulokat, modulcsomagok - Packages - vannak, amik leegyszerűsítik a dolgokat, de akadhat hátrányuk, pl: ha valami nem lenne létszükséglet, akkor is ki kell fejleszteni, mert a csomag része, vagy ha pl: minden kellene a csomagból, kivéve egy ágyút, pl. mert a másik neked jobban fekszik, azt nem tudom meg lehet-e oldani ...(T4-ig jutottam, azért eddig nem volt olyan veszélyes, majd T8 körül leszek rájuk kíváncsi ...)

    - Xbox Live :) Ez egy érdekes dolog, általában haverokkal platoonozok (Nem emlékszem PC-n most hogy van, de Prémium nélkül is lehet 3-an platoonozni ...) és akkor az Platoon cset ... viszont ha nem, akkor mindenki hallja amit mondasz. Ez a kissebbik gond, de te is hallasz mindent a többiektől, és az eddigi 60-80 csatám alatt talán 2-szer hallottam nagykorút beszélni :) A legjobb, mikor az egész család ül a box előtt, és drukkolnak végig a csatában, elfelejtve, hogy a Mic be van kapcsolva :)

    - A "régi jó" dolgok itt is megvannak, a kempelő light tank, k0cs0g arty, stb, de alapjából véve jelenleg a fun factor a régi, messze jobb állapotban van a játék, mint a PC-s verzió megjelenésekor :)

    Ha valami érdekel, akkor kérdezz nyugodtan :)

    Life is shor...

  • MatulaAvB

    csendes tag

    válasz DummyBoy #54 üzenetére

    Ki kell próbálni nincs mese. Mondjuk azon meglepődtem, hogy nincs orosz ág! Pedig az orosz TD vonalat imádtam.

  • DummyBoy

    senior tag

    Én is várom az orosz ágat :) (Sajnálom is hogy nem azzal kezdték ...)

    Most haverokkal ökörködök, TD-ket húzom unaloműzésképp és a medeket.

    PC-n a Patton volt az egyik kedvenc tankom, meg a nerfek előtti T-54 :)

    Viszont az Tech Treek nem teljesen ugyanazok, legalábbis vannak minimális különbségek.

    Life is shor...

  • Urshini

    tag

    válasz Stauffenberg #44 üzenetére

    #44
    Soroljam?
    Én állítom azt, hogy a prem fiók nem csak +50% tp és ezüstöt add! Jobb besorolást, gyorsabb ellenfél észlelést, és magadról hamarabb leeső spotot (A wot hungary-n mástól volt egy felajánlás ennek bizonyítására/cáfolására. Hajrá ha bizonyítani akarod ellenkezőjét!). De ha ezt hagyjuk akkor is ott van a pénzért váltható szabad tapasztalat, prémium tankokkal magasra húzható stat, pénzért 100%-on átképezhető legénység.

    #48
    Pontosan úgy van eladva a játék, hogy történelmi és valósághű. Tessék megnézni az NGC-n lement WoT filmecskét! Csak az első 5 percben 10-15 hazugság hangzik el benne.
    Amúgy meg ebben a játékban pont a tank alakzatok nem használhatóak a hülyén megírt játék miatt.

    [ Szerkesztve ]

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

Új hozzászólás Aktív témák