Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz joey04 #96 üzenetére

    Igen, mégpedig olyan véleményed volt, amiről már akkor is nyilvánvalóvá vált, hogy teljesen alaptalan, mert még véletlenül sem volt a kezedben 7 Pro, pláne nem annyi ideig, hogy érdemi véleményt alkothass a témában. Persze, ez téged sokakkal egyetemben nem akadályozott meg abban, hogy tényként közöld, nincs értelme ennek a vonalnak, mert felesleges népbutítás a kilencven hertz, 'mertemárájpedenseláttálkülönbséget. Ez a hozzáállás persze csak téged és a pajtásaidat minősíti, nem engem. Édekes módon azok az emberek, akik használják is a 7 Pro-t, soha, ismétlem, soha nem írtak olyat, hogy nem látnák a különbséget, vagy hogy ne lenne előrelépés ez a kijelző minden eddig látott panelhez képest, de nem baj, mert ti kvázi látatlanban is tudjátok, hogy ennek a fejlesztési iránynak semmi értelme! :D Az meg ne zavarjon, hogy szépen lassan az összes gyártó előjön ezzel, biztosan egy nem létező piaci igényt próbálnak kielégíteni, lévén, hülye mind, és még véletlenül sem szeretnének egyre jobb, ezáltal eladhatóbb készülékeket gyártani. Persze tudom, epülnél nem feltétel a két terület között lévő összefüggés, de ezt tudjuk be egyedi piaci jellemzőnek (csak hogy finoman utaljak rá, hogy érdemi fejlesztés nélkül is lehet profitot maximálizálni egyes vásárlóközösség esetén).

    Szóval, ha századjára is előjössz egy OnePlus hírben a tényeket maximális mértékben nélkülöző, almalébe áztatott, szubjektív rizsáddal, én ott leszek, és segítek tisztán látni! ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák