Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    Aki szerint a 2GB memória az alap modelleknél kevés, azoknak tudom ajánlani a Chuwi Vi8 tesztemet a logout oldalon. Ha olyan nagyon nem hiszi senki, akkor levideózom mennyire gyors és smooth a rendszer az itt lesajnált 2GB memóriával is. Hja és abban egy Intel Z3735F van csupán, ami a fenti cikkben is mutatva bizony ezt a nagy pajtást is megszorongatja. ;] Lazán megy 1280*800 Low beállításokkal a CoD4, ugyanezen felbontáson kimaxolva a CoD2 és bizony hamarosan lesz rá duál boot rendszerfrissítés is (Android 4.4 és Win 8.1) Értem én hogy a cikkben a mindig újabb és több a jobb. Na meg nyalizni kell a gyártók felé is, hogy kapjatok továbbra is teszt készülékeket... De jelenleg az Intel részéről van gáncsolva az egész Win8.1 tabletrészleg a kiforratlan Intel HD firmware miatt. Egy biztos, hogy kíváncsi leszek hogyan megy majd ezen a SoC-on az android KitKat, mert jelen állás szerint androidos laggoló tabletet én soha sem vennék. Talán a lollipopp majd segít ezen is.

    kenand
    Ezzel totálisan egyet értek veled. A Chuwi-n szépen elszaladnak a 207-ig kiadott játékok, de az asztalimban annyi a nyers erő még mindig, hogy se noti, se médiabox, semmi nem tudja kiváltani. :N

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák