Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz sad_Vamp #108 üzenetére

    Persze egyén függő, hogy kinek mi fekszik jobban. Zenélni én sem tudok, nem is szeretek, mert botfülű vagyok. Van más ami ugyanolyan jó :)
    Viszont mint edző látom a gyerekeken akik állandóan a gép előtt gubbasztanak, hogy mennyire nincsennek kifejlődve a kognitív és motorikus képességeik. Két agyféltekéjüket képtelenek használni, mert soha nem volt rá szükség. Mennyire mervebbek, gyakran betegebbek, hosszabb ideig.
    Magamon észreveszem (mint korábban írtam programozó vagyok főállásban), hogy hosszú távon, ha nem kopenzálom a monitor bámulás előtt töltött időt mennyire nem hálálja meg a testem sem és az agyam sem.

    Persze valakinek ez nem számít, nem érdekli. Csak az ilyenek ne csodálkozzanak, ha 50 évesen nem tudnak aktív életet élni. Ez alatt értem, hogy egy kereszterejvényt nem fognak tudni kitölteni, mert annyira be van zsibbadva az agyuk :D

    Gamer meg a reflexek :) Hát lehet a szem és új koordinációjuk jó, de kb ennyi.

    Nem ledegradálni akarom az esportot, szó se róla, csak azért egekbe se emeljük :)

    [ Szerkesztve ]

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák