Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Assimilator #15 üzenetére

    Add az eszközöket/alapanyagot/időt és megcsinálom. ;] Még a színe is olyan lesz. :P

    Azt meg kérlek adjátok már meg, hogy kritikával éljen az ember, mert ha mindenki csak ahhoz szólhatna hozzá, amit önmaga jobbra meg tudna csinálni, akkor törölni kéne a fórum 90%-át... :W

    Nem kell leharapni a másik fejét csak azért, mert van egy véleménye, ami eltér a többségével. Még jó, hogy nem akartok kimenni a hóra és ököllel rendezni a nézeteltérést, mert hó sincsen...

    sz: Szerintem is meg lehetett volna csinálni jobbra, ám nálam mindjárt első helyen a festés áll, mert ennek így köszönőviszonyban nincs a színe egy Venator osztályú csillagrombolóéval. A lövegtornyokat se lett volna olyan nagy kunszt megcsinálni, ha már 3D nyomtatás is volt a képben. Azt meg már csak így off-ban említem, hogy ha ez Ali Abbas csinálja, a tornyok még mozogni és lőni is tudnának. :R

    És igen, engem is le lehet szólni, hogy csináljak jobbat napi 10 óra munka mellett, minimálbérből, egy 2 szobás panellakásban⸮

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák