Új hozzászólás Aktív témák

  • steewcv65

    őstag

    Sziasztok!

    Az elmúlt pár napban játszottam vele pár órát és gondoltam megosztom a tapasztalataimat veletek!
    Mivel alpha így a bugokról nem beszélek!
    Fix 60fps van,ez jó!!És úgy érzem,hogy a játék motorja stabil!!!!Grafikán remélem még javítani fognak,mert a texturák nem élesek.Tetszik benne ez a taktikai lövölde,és szerintem szórakoztatób lehet hosszútávon is.Nem akarom hasonlítani más játékokhoz,de a véleményem elmodnom,hogy ez végre egy olyan játék ami nem az 5éveseknek van!Idáig végülis csak csak online codoztam,mondhatom azt is,hogy az összes résszel!És ,hogy miért!?Cod2,Cod4 alapokon tanúltam meg játszani, és ügye az új részeket az ember megvette,mert szeretett volna egy idő elteével egy kicsit mással játszani,új játékot kapni.Ez a codokba sajnos egyre gyengébb volt.BO2,Ghosts,AW iralmasan gagyik lettek.Ghosts mé jó is lehetett volna,de nagyon bugos volt ,széthúzott motor,ami miatt sokaknak laggolt.Ja és ez miatt napontan 800ember játszik vele.S&D módba nincs senki aki játszana vele!!!!Egy coddal???Elég szégeyen,és itt jött a képbe a siege nálam!A játék véleményem szerint nagyon is jó lesz ,motorja még alpha verzióban is optimalizáltnak tűnik.Ami a játékba nem tetszik fegyverek loadoutok választása!Átláthatatlan sokszor nem reagál stb.Az nekem nem jött be,én ajánlani tudom mindenkinek.Hallani lehet a lépteket feletted,melletted .....Szóval ez is rendbe van.
    Próbálja ki mindenki,aki nem akar ugrálgatni mint a quakebe ,utba, cod aw

    #MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

Új hozzászólás Aktív témák