Új hozzászólás Aktív témák

  • Penguin95

    senior tag

    válasz Neovenator #34 üzenetére

    A júzereknek annál rosszabb volt, amikor hozták a szervizekbe, hogy a gyerek a hűtővel együtt kitépte a procit a foglalatból (nevetséges, hogy megtörténhet egyáltalán), elgörbültek a lábak, mert rátenyerelt szerelés közben, már így jött a használt piacról a CPU, satöbbi, satöbbi, satöbbi, satöbbi...a végtelenségig. Az LGA-val valahogy hülyebiztosabb lett a dolog, de ahogy olvasom a kommenteket, ezek szerint még azokat is el lehet posszantani, szerencsére eddig senkivel se találkoztam, akinek összejött volna, de ezek szerint nem lehetetlen...

    Most meg vihetik azzal a szervizbe a komplett gépet, hogy a gyerek kezéből kicsúszott a processzor, egyenest a foglalatba (nem nehéz mutatvány, nekem is sikerült), sérültek a lábak, mert a műanyag takaróelem beleesett kivételkor, így jött a használt piacról (ezt nem is értem miért hoztad fel, mikor ez egy lappal is megeshet), stb, stb, stb... a végtelenségig. Valahogy a PGA-val hülyebiztosabb volt a dolog, mivel azt könnyebb volt javítani, illetve még ha hűtővel együtt is jött ki a processzor, sok esetben semmi baja nem lett.

    Egyébként ha valaki képes rátenyerelni a processzorra, annak szerelnie nem szabad. Eleve nem tesszük olyan helyre a dolgokat ahol bajuk eshet, de ha már teszünk is, akkor baromira odafigyelünk rá.

Új hozzászólás Aktív témák