Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghandi

    aktív tag

    válasz Duck663 #11 üzenetére

    A régi nekem is jobban bejött,de lehet csak azért mert azzal már játszotam,ez megcsak egy videó :D Abban a gravitáciős "ösvények" vitték a prímet! Na meg indián volt a főszereplő,és ha meghalt akkor jött az indián szellemvilág és ujraszülettünk. Itt az ilyesmiről szó sincs ha jól vettem észre,na meg a videóbol nézve annyira nem is izgalmas mint a régi. Ott egyik pillanatról a másikra azt se tudja az ember hogy hol van és most mi is fog történni,néha tiszta para.

    Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

  • Ghandi

    aktív tag

    válasz ribizly #15 üzenetére

    Huu mennyi ilyen sosem ismert jó játék van, ami nagyon jó volt, de valahogy nem ismerték az emberek. Az Infernal, szerintem nagyon jó volt, akkoriban a grafikai is jónakl számított, sztori ok mégsem ismerte egyetlen ismerősöm se. A magyarítók is komolyan vették a dolgot, akkoriban olyan komoly magyarítást csináltak hogy le a kalappal. Belenyúltak a grafikába rendesen, így volt Simphonia cigi a játékban, valamilyen magyar pizza stb.
    Másik személyes kedvencem meg az Advent Rising. Tudom hogy hasonló mint másik ilyesmi hiresebb játék, meg ha valakit nem fogta meg az első perctől az nem értette. Iszonyat jó sztorija volt (az akkori játékokhoz képest) nagyon szép grafikálya volt, és a befejezés is csattanó volt. Úgy fejeződött be hogy a sztori folytatódik, de sajnos a gyenge eladások miatt sosem lett folytatása....

    Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

Új hozzászólás Aktív témák