Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz gyáliSanyi #250 üzenetére

    Tudnátok válaszolni a kérdésemre?

    Igen.


    Az IGO val telepített gép 20 ezerrel drágább az meg már nem éri meg nekem.

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    Tegnap két alkalommal is bizonyított az igo 8...

    Hernádkécsén egy kanyar elnéztem, sebaj jött az újratervezés, szép nagy kerülő de nem baj biztos tudja mit csinál én meg nem ismerem a terepet... végül kiderült, hogy szó szerint a terepet kellene ismernem mert ez a szerencsétlen (még most leszögezem, hogy a földutak nincsenek engedélyezve!!!) kivitt olyan földútra, hogy már csak azt vártam mikor akadok fel de a legjobb, hogy félúton fogta magát és a semmi közepén úgy döntött ő mégsem tervez hiszen itt út sincs meg semmi és hirtelen még az az út is eltűnt amit addig mutatott... na nem baj azért sejtésem volt, hogy hol lehetek mentem tovább, majd amikor már láttam az aszfaltot úgy döntött, hogy ott mégis csak van út de azért egyet újratervezett...
    De van ahol a vasúti rakodó is útnak számít neki és olyan ügyes, hogy ahol az egyik útnak vége van, és egy másik fut nem túl messze tőle de közte kis kavics meg földút van az igo úgy tervezi, hogy na majd ott én átmegyek csak nem veszem észre a földutat...
    Na meg olyan kerülőket képes csinálni el sem hiszem komolyan...

    Lehet megy vissza a 2006 legújabb verziója mert ez így nem oke...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    Jelenteném én de már azt sem tudnám megmondani, hogy éppen hol kanyarodtam le amikor ezekre az utakra vitt ugyanis egyik helyen sem jártam sem az esetek előtt sem azok után és úgy tűnik nem is fogok... Fehérváron is a sziget utcában képzelődött a gps... ahol se út se földút nem volt neki be volt jelölve, hogy ott út van én meg nem értettem mit akar miközben előttem egy 10 centi magas járdaszegély és még azelőtt vas rudak, hogy még véletlenül se tudjak ott átmenni :) Még van pár hiba pl a 2006SE-ben tuti még most is benne van a 35-ös talán görbeháza vagy polgár előtti autópálya-35-ös felüljárója előtti kb 20 méteren a "hajts be a körforgalomba majd hajts ki a második kijáraton" ami rendben is volna ha nem lenne egy nyíl egyenes úton kívül semmi más :) Tudom én, hogy 100% nincs lefedve és nem is lesz soha mert mindig készül új út, lezárnak régit vagy egyirányúsítanak (tényleg, fehérváron a nagy piac felőli spar melletti buszmegállót is hiába csak buszoknak van fenntartva előszeretettel használta bár ezt az egy döntését szerettem mert sokat rövidített vele). Csak amikor rövid időn belül sok hiba kiderül az kellemetlen. És ezek a hibák is olyanok, hogy az út maga létezik még ha földút is és olyan, hogy lehet évi 1-2 lada niva megy arra csak valaki elírta és földútból rendes út lett... igen ám csak azt nézni, hogy te jó ég körbenézek civilizációnak semmi nyoma a gps meg mondja, hogy 300 métert egyenesen, tarts balra mintha lenne más út vagy le tudnék térni a kis ösvényről majd kb 400 méter kemény terep után fogja magát és úgy gondol, hogy itt nincs út nem tervezek semmit majd újratervez hát na, kicsit mérges voltam. Jó persze el nem tévedtem és utána jól tervezett csak néha meglepő miket csinál. Pl a bal-jobb az nem megy neki... 4-en ültünk az autóban 4-en figyeltük, hogy autópályán szól, hogy kanyarodjak balra... ami rendben is lenne de ugyan hol lehet az autópályáról balra lekanyarodni és olyan szakaszon ahol nincs vége... minden lehajtóhoz jobbra kell kanyarodni de ő balra akart... de volt máshol is, hogy hallgattam rá majd amikor már kanyarodtam csak akkor néztem rá a gps-re és ott volt, hogy nem balra hanem jobbra de hiába mutatta mondani fordítva mondta persze utána jön az újratervezés :) De lehet csak olyan fejlett lett a 8-as verzió, hogy már lelke van és van amikor elfárad és téved... tévedni emberi dolog.. na ja csak a gps egy gép :) Igaz a 8-as verzióval még kb csak 2000 kilométert mentem de azt az utóbbi 3 hétben és volt benne minden: veszprém, tihany, fehérvár, mór, budapest, mezőkövesd, debrecen, nyíregyháza, miskolc, tokaj, ózd és még voltam máshol is de felesleges is lenne sorolnom.

    Legközelebb majd ha hibát találok felírom, hogy hol és mi volt a hiba mert így visszaemlékezve már nem megy...

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák