Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fm!

    tag

    válasz #42098752 #25 üzenetére

    Mármint az, hogy csak azt lehet rárakni, a Windows 7-et már nem. Ez nekem is probléma, hatalmas visszalépés lesz Win10-re váltanom nekem is Win7-ről. Vannak progik, amik egész jól visszahozzák a régi Start menüt, de az már nem ugyanaz. :O
    Sőt, a jó kis Inspiron 1720-amat is már most siratom, pedig megmarad, csak csinálok belőle egy szervert. Valahogy nem visz rá a lélek a váltásra, ha lenne a 7577-ből 17"-es változat a Latitude billentyűzetével, akkor egy pillanatig nem gondolkodnék.
    Most a Latitude jön be, de abból is 15,6" a legnagyobb, és maximum 940MX kártyával adják aranyáron. A 7577-ből is max. 15,6"-os méret van, a billentyűzete pedig meg sem közelíti a Latitude-ét. Pedig én szinte csak gépelek (programozok) egész nap, marha fontos a jó billentyűzet.
    Nekem a Precision M7720 lenne igazából jó, csak a 1,5 milliós ára kicsit elriaszt. Illetve, hogy abban is csak P4000 van, ami az 1060 VGA teljesítményének töredékét tudja csak.
    A tököm, megint az lesz a vége, hogy semmit se veszek. 1 éve ugyanígy nekifutottam a 7567/Latitude-ra váltásnak, aztán 1 hónap keresgélés után nem vettem semmit. Úgy érzem, hogy idén is ez lesz. Újratelepítem a 1720-on a Windows 7-et, aztán éldegélünk tovább. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák