Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Skynet258 #11 üzenetére

    A középső könyvben ez úgy van megoldva, hogy már rögtön az eleje felé bekerülsz egy űrhajóba, ami maga egy minilabirintus, és ott - mellesleg - el is teszel ezt-azt a szobákban található tárgyakból. Nem sokat, úgy hatot-nyolcat összesen, ha eltévedsz, talán többet, de akkor nagy eséllyel túl sokat harcolsz és/vagy meghalsz mire kijutsz.

    Aztán amikor sok oldal múlva kikeveredsz, és továbbjutsz, akkor történik egy esemény, ahol az összesen ~50 fellelhető tárgyból vagy hozzád került az a 3, amivel túléled az oldalt, vagy mehetsz vissza fél órával ezelőttre a hajó elejére, aztán szedheted össze.

    OK, bekamuzta az ember, hogy nála van, de ennyi erővel...

    Más: amit még nem értettem, az a tedd próbára a szerencsédet alkalmak. Azt mindig meg kellett tenni, amikor felszólítottak, vagy csak ha úgy gondoltam? És mi van, ha nem gondoltam úgy? Akkor hova lapozzak? Ez még a kisebbik gond, de az eredeti útmutatás szerint a kezdeti 1 kocka +6 értékből minden szerencsepróba után le kellett vonni egyet, és újra nemigen termelődött. Ami azt eredményezte, hogy ha kötelező a tpsz akkor a sztori felénél már automatikusan szerencsétlen voltál.

    Szerintem itt valami bug volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák