Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Helmoras

    őstag

    Jó kis flamet sikerült ezzel elindítani, ahogy elnézem itt a fórumozók többnyire egyet értenek, de én sem bírom szó nélkül hagyni...

    Ezt most úgy állitja a kedves ubisoftos "Master valor seargent chieftain II" mintha mostanában olyan sokat foglalkoznának a PC-s iparággal, ehelyett mi történik? szinte minden játék elcseszett bugos hibás béna konzolport.

    Az ilyen kijelentésekkel a PC-seket okolja ezen platform kihalásáért a játékok terén.

    Holott pont fordítva kéne nézni a dolgot, amilyen hulladék minőségben jönnek ki a játékok PC-re nem is csodálom hogy nem veszik meg az emberek...

    A wareztől most elvonatkoztattam, mert az megy minden platformon ezerrel, de erre is had tegyek már egy kis kitérőt.
    Azt írják hogy a PC warezol, ilyen hivatalos cikkekben szinte sehol nem láttam még hogy azt írnák hogy a konzolosok letöltik a gameket.

    Nyilván ők is torrenteznek, olyan brutál mennyiségben vannak fent konzol játékok is hogycsak na, szerintem nincs miről beszélni.

    Szal szerintem pont a gyártók ölik meg a PC-s piacot, nem a játékosok.

    A konzol warezhez még annyit hogy ezek az eladási adatok teljesen FAKE.
    El is mondom miért, vannak bizonyos konzol flashek amik a tört játékot úgy kezelik az accountodon mintha megvetted volna, arról nem is beszélve hogy ez sajtó, ha azt mondom 200 an megvették megveszi még 3 ember, ha azt mondom 5 millióan vették meg megveszi még 3 millió....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák