Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szamoki

    tag

    válasz unskillful #471 üzenetére

    Offos tudásszomj :B

    Gondoltam nekem is jó lesz, ha van eltéve egy téglából visszahozó készlet.
    DEEE...
    Nekem egy kis google drive oktatás kellene.
    Nem vágom, hogy Neked kellett volna beállítani valamit vagy csak én vagyok a béna, de a nem tudok teljes mappát egyszerre lehúzni csak fájlonként engedi.

    Ilyet leltem erről:
    "First the option “share with me” must be ticked upon, to share the folder by the Google drive owner. Then select the "More" button and pick "Download""

    De nekem se more gomb se semmi más :(
    Se operában, se explorerben.

  • viktorhu

    veterán

    válasz unskillful #471 üzenetére

    Köszönöm a gyors segítséget, már töltöm is le :) Nagyon megörültem amikor megláttam tegnap, de már nagyon éjszaka volt, nem akartam már hozzáfogni.

    Közben annyit sikerült a gyári rommal, hogy a vroot ideiglenes rootot ad (újraindításig), de ez alatt benyomtam a system/app könyvtárba a google cuccokat, és működnek is.

    Viszont volt egy furcsaság: a google telepítés utáni újraindításkor még működött a google maps, és a pozíciómat is azonosította, vagyis a network location services-nek is működnie kellett. Pár perccel később újraindítva már pár másodperc után ki is hal a maps, és böngészőből sem működik a location services (here maps-et nyitottam meg böngészőből, nem tudta beazonosítani, hogy hol vagyok, kiírta, hogy a pozícióm nem elérhető).

    Ha már itt a 015-ös újraélesztő készlet, meg a 20-as verzióhoz a vroot, most már kíváncsiságból meg fogom nézni, hogy ha újra felrakom tisztán a gyárit és OTA update-elem a legújabb verzióig, akkor is működni fog-e még a vroot, mert az úgy egészen barátságos megoldásnak tűnne, végülis elég a temp root is, ha bármikor újra bekapcsolhatom.

    Viszont a network location-ra tudtok megoldást?

Új hozzászólás Aktív témák