Új hozzászólás Aktív témák

  • Cancer

    senior tag

    válasz vwpolopg #795 üzenetére

    Az nagyon sok! :Y 10% már nem egyszerű hibahatár, hacsak nem a Föld alatt katakombákban volt a verseny. Én sem vagyok nagyon kibékülve a P10 GPS-ével, anno egy Garmin eTrex túra GPS-szel mértem össze a pontosságát. (Mindkettő a mellkasomon volt egy hálós zsebben és 10-11 km-t futottam. Azokban volt 10-80 méter különbség.) Amúgy, ha sok éles forduló van, az rengeteget ront a mérésen. Általában azokat előszeretettel levágja a track. Az, hogy az utat alig érintettem (mintha tök részegen kóvályogtam volna) az már elhanyagolható... :C
    Mellesleg meglepődtem, hogy elindítottam a P10-en a Runkeepert és Honord Band 4-gyel a Huawei Healtet (ez utóbbiban nincs GPS így a telefonét használja és az eredmény 8,84 km Runkeeper és 8,75 km Huawei Health úgy, hogy ugyanazt a hardvert használta a két program. :D

    Nah én meg majdnem vissza vittem a Band4-et, hogy vegyek egy Watch GT-t. Sajnos elég sok hiányossága van még a technológiának.

    Viszont benne lennék egy csoportos tesztben. Huawei Watch GT vs. Honor Band 4+ Huawei P10 vs Polar M430 vs Garmin eTrex HCx. :)

    Futunk egy 5-ös "egyenest" egy 8-as kacskaringósat és egy 4-es váltott tempósat. Aztán megnézzük, melyik mire jutott...A távokat meg előtte távolságmérővel kimérjük. ;)

    Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Új hozzászólás Aktív témák