Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Fall-N #216 üzenetére

    Szerintem a Huawei neve nem igazán gáz.. :) Ha meg valaki név alapján vesz telefont, akkor meg is érdemli :)

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • válasz Fall-N #216 üzenetére

    A Huawei hasonló okokból hozott létre egy Honor márkát, hátha azzal a névvel jobban fogy.
    Az Emui első pillanatra valóban egy kicsit Iphone-os benyomást kell. De ez a hasonlóság ikonok kezelésben ki is meül. Ennyi erővel lehet szidni a HTC, Sony, vagy Samsung felületeket. Az EMUI a fő piacon (kína) óriás i népszerűségnek örvend... érthető, hogy arra koncentrál a gyártó.

    Snapi 820:
    A világ harmadik legnagyobb mobil gyártója, -aki 2-3 éven belül jó eséllyel megelőzheti az Apple-t és a második
    lesz- saját SOC-ot akar. Ahogyan az első Samu és ahogyan a második Apple is. A Huawei-nek is vannak Snapi SOC-jai, de ő a zászlóshajókban akarja megmutatni, hogy mit tud... ahogy a Samu az Exynos-al.
    Szerintem komolyan kell őket venni. A most kifutó P8 nemcsak szép, de időtálló hardvert kapott.
    A saját SOC-nak az egyik előnye, hogy tudott reagálni az iparági hülyeségre. Pl. az A57-esek nagyon melegednek, több ilyen maggal készül SOC-al (808,810) és az érintett telefonokkal gond volt. Mit csinált a Huawei a Kirin 930-nál amikor mindenki más az A57-est tartalmazó Snapi-t melegedésével volt elfoglalva? Rakott inkább a 4 db A53 mellé még 4 db A53-mat. A 8 x A53-mat tartalmazó Kirin930 még mindig időtálló teljesítményben.
    Tehát az A57-es szívást kihagyta, a mostani Kirinben pedig már az A72-esek vannak a bevált A53-asok mellett.
    Miután pedig Qualcomm megszívatta világ nagy telefongyártóit, a 820-at már okosabban rakta össze.

    Amit én sajnálok... de csak egy picit, hogy a nyugati piacon jobban elterjedt Adreno GPU-k helyett a Mali-val dolgozik... és ott sem a legújabbakkal... hanem az óvatosság itt is megfigyelhető. Egy biztosan bevált, jól ismert Mali GPU-t rak inkább bele. A GPU-ja megint nem lesz időtálló, ha valaki gamer cuccnak veszi a telefont.

    Még mindig azon hezitálok, hogy ne vegyek-e inkább most P8-at, mint később P9-et... hiszen a P8 kamerája is elegendő a mindennapokra.

    Meliora sunt bono inimica

  • daninet

    veterán

    válasz Fall-N #2490 üzenetére

    azert erdemes neven nevezni a gyereket, ez a telefon sem hibatlan, ha megnezed itt a forumban sok a hibas darab, a kamera zold vagy szetesik a kep, erzeketlen a kijelzo stb. Minden 10 hozzaszolasra jut valaki.
    Szerencse, hogy adnak 3 ev garit :D

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák