Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nazarjeti

    csendes tag

    válasz Hocsika #3335 üzenetére

    Szia!/Sziasztok!

    Én is kinéztem ezt a telefont. Nagyon jók az adatai, kivéve ez a AGPS.
    Leírom az AGPS-es tapasztalataimat:
    A jelenlegi Concorde SP 5000-rel 2 éve szenvedek navigáció terén.
    Az AGPS egy öszvér megoldás telefonok olcsósítására. (nekem megérne pár ezrest, hogy normális gps legyen benne) valóban 10-15 perc kell hozzá hogy stabilnak tűnő gps pozíciót kapjak. Azért tűnő, mert az első kereszteződésnél túlszalad egyenesen, pedig a pirosnál állok. Gyalogosan csak 1-30 métereket téved. Ez egy 3 éves készülék, azóta semmilyen javulás/rosszabodás nem volt-e téren.
    A saját készülék fórumon elfogultságot éreztem mikor ezt én problémásan értékeltem. A kérdéseimre kapott válaszok nagyon hasonlítottak az itteniekre.
    Aki azt írta, hogy nála jól navigál, valójában kiderült, hogy faluban sétálgatott az alföldön. Hegyek/házak legyilkolják nálam.
    Javulásra/javításra ne számítson senki. Jövőre kidobnak egy új készüléket ebben a kategóriában ugyan ezzel a hibával. Annak is lesz egy új készülék fóruma, ahol a felhasználók 90 %-a nem foglalkozik a GPS-szel, 8%-a együtt tud élni vele 2%-a pedig panaszkodik.
    Akinek fontos a navigáció pontossága, az AGPS-t kerülje!

    Kérdésem: Nálatok is ilyenek az idővonal mentések a google térkép alkalmazásban?
    Van olyan akinek szépen látszik az útvonal és nem repülővel küzlekedik?

    [ Szerkesztve ]

  • kirusz1

    őstag

    válasz Hocsika #3335 üzenetére

    Mióta megvan eddig egy két alkalommal próbáltam 50 km táv teljesen jól müküdütt a 3 betüs :)
    De a közeljövőben használom még irok róla hogy müködik

Új hozzászólás Aktív témák