Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janosibaja

    őstag

    válasz a.sebi #1019 üzenetére

    Nekem az a benyomásom - miután egy halom módszert kipróbáltam, a Tech2-ét, egy oroszt, egy németet, egy angolt -, hogy csak látszólag különböznek, pendrive igénybevételével, vagy számítógépről, Hisuite-tal, avgy anélkül, de ugyanzokat a fájlokat teszik fel. A módzserben, a sorrendekben van némi különbség.

    Szerettem volna megúszni, hogy megértsem, miről is van szó, (nekem elég lett volna egy működő teló hülyén is), de úgy látom, hogy nem megy minimális mégértés nélkül: nem elég precizen rakosgatni, cache-t, adatot törölni, újra és újra felrakni, megint törölni, újat rakni, hanem működik egyfajta véletlenszerűség is - egyszer lenyeli a Google, hogy hackelik, máskor meg becsípődik neki valami, talán az előző hackelésből és akkor nem hagyja. Úgyhogy összegezve: türelem, mániás precizitás, szerencse, és fel fog menni hibátlanul. Nekem történetesen innét sikerült jól, közben végig figyeltem a manus alul kinyíló szöveges útmutatóját, nem kihagyva azt sem, hogy a sikeres telepítés után a videón miket ajánl törölni. (Így is beomlott egyszer, tudni kellett a hiba előjöttekor, hogy hová kell visszalépni és jonnét kell újrakezdeni. Engem megizzasztott.)

    @swarb1 (#1017): a véleményem? Ez egy k. jó telefon, ha nem az idei legjobb. Naivitás ezt mondani, mikor Trump elnök megint egy évre eltiltotta a Huawei-t, de mégis: hátha sikerül megbékélni egyszer valamilyen módszerrel, kár ezért a kütyüért, meg egyáltalán a Huawei-minőségért.

Új hozzászólás Aktív témák