Új hozzászólás Aktív témák

  • kp78

    addikt

    válasz kp78 #4780 üzenetére

    Bocsánat, ha félreérthető voltam, ez nem egy (hamisított) AppGallery-s programba érkezett, hanem az email címemre. Szerencsére nekem alapból gyanús volt, mert nincs földgáz szolgáltatásom. :D
    Csak azért tettem poénból be, hogy aki ezt a csaló levelet készítette, az gondolt a HMS-es felhasználókra is, h elnyerje a bizalmukat :DDD
    Nem kattintottam a levélben sehova, csak a fejlécre, h lássam miféle email címről érkezett, és hát azonnal kibújt a szög a zsákból, h nem Józsika adta meg véletlen az én email címem az MVM-nél.
    A logo szerintem tuti, h nem valós letöltésre mutatna az AppGallery-ban. :U
    De akit érdekel, szívesen továbbítom a levelet emailben, h megnézze, hátha mégis vezet vhova a kattintás. :)
    De nektek, akiknek van eredeti számlaértesítő az MVM-től, jobban össze tudjátok hasonlítani. De szerintem ez elég jól összerakott csalólevél.
    Nem mint ez az OTP-s, ezt is nemrég kaptam. Ez elég gagyi, de öregebb, rutintalanabb ebbe is besétálhat. [link]

    Hogy ON is legyek valamelyest, én a PH appot egyszer próbáltam, nekem nem jött be.
    Bármelyik böngésző alól nekem tökéletes a PH mobilon.
    Az új kinézetet az elején nekem is szokni kellett, a privát üzenetek jelzése a mai napig alig tűnik fel, ha PC-ről vagyok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák