Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskeni

    aktív tag

    válasz #30610944 #671 üzenetére

    What? Ezt most én sem értem. Oké, a témában szakavatottabb személyről beszélünk, de ugyan már... Olyat állítani, hogy bárki is jobban tudja nekem mi a jó, az kicsit erős nem gondolod? Mert ezzel konkrétan azt állítod, hogy a cikkíró a témában való nagyobb jártassága miatt jobban tudja, hogy számomra mi kell. Kicsit kevered a dolgokat szerintem. Itt a cikkíró nem azt mondja meg, hogy kinek mi a jó, hanem egy objektív véleményt fogalmaz meg, ami független az egyéni igényektől. Ő nem felméri a piacot, a kereslet-kínálatot, hanem egy véleményt formál arról, hogy adott tulajdonságokkal adott áron önmagában amúgy megérné-e a telefon, vagy sem. Szerinte megérné, és ha eltekintünk az egyéni preferenciáktól (GMS szükségessége), akkor simán erre a megállapításra juthatunk mind, de ez még nem azt jelenti, hogy ha már az egyénnel is számolunk, akkor még mindig megéri a telefon. Azért tényszerű, hogy egy igen szerves része a mobiltelefonnak hiányzik (GMS), ami sokaknak eleve off ajánlattá teszi a P40 Lite-ot. Oké, HMS, fejlődik, de KÖZEL SEM annyira fejlett, mint a GMS. Legkorábban ilyen 1-2 éves időtávlatban számíthat arra a Huawei, hogy a saját szolgáltatásukkal elkezdik visszanyerni az embargó miatt elvesztett vásárlóbázist, ugyanis ennyi idő alatt a megfelelő energiabefektetéssel fejlődhet annyit a HMS, hogy versenyképes legyen. Ez van.

    Persze nyilván, első GMS-mentes telefon, egyértelműen kitér a cikkíró erre is, meg hogy van-e élet utána, illetve hogy így mennyire érdekli az embereket és a plecsnit (ajánlott/nem ajánlott/akármi) végül ez alapján kapja meg a telefon, de magáról a készülékről a GMS-mentességtől eltekintve próbál véleményt alkotni. Ha pedig így belegondolsz, az egyetlen különbség az, hogy most szerényebb az app kínálat, de ez nem feltétlen hátrány, vagyis hát nem mindenki számára az.

    Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

Új hozzászólás Aktív témák