Új hozzászólás Aktív témák

  • Malák

    aktív tag

    válasz Astrolagoon #396 üzenetére

    Jogos felvetés. Anno amikor megvettem, akkor a G6-ot (LG) annak éreztem, mert minden számomra fontos dolog benne volt, ami pedig nem, azt nem tartottam fontosnak (tehát számomra nem kompromisszum). Persze arra mondhatjuk, hogy kompromisszum volt a snapdragon 835 helyetti 821, de nem tartottam akkor annak. Mára már kicsit megkopott a fénye és sokkal többet használom a telefonom, mint régen, így erősen érik nálam a csere. Leginkább az a problémám vele, hogy multitaskingnál lassúcska és alacsony akksiszint mellett méginkább visszafogja magát. A kamera is sokkal lassabban működik valamiért, mint eleinte.

    Ez a Huawei is tetszik, de a mai napig használok rendszeresen vezetékes fülhallgatót (hiába van teljesen vezeték nélküli), egy sztereó hangszórónak örülnék, az ujjlenyomat-olvasó igazán lehetne hagyományos a sebesség miatt (azért ne legyen gyorsabb feloldani a régi "lassú" telefont, mint az újat). Méretben is lehetne kisebb, ez a 6.47" mindenképp megszokást igényelne.

    A jack hiánya 2019-ben számomra belefér, már lemondtam arról, hogy feltétlen lesz a következő telefonomban is (tudom, hogy van átalakító, de nagyon nem ugyanaz a minőség és kényelem, pláne a DAC-kel ellátott G6-hoz képest)
    A "csak" 1080p még kifejezetten tetszik is, a notch-ot is elfogadtam már, ha nem indokolatlanul nagy (pedig annak idején erős érv volt a G6 mellett, hogy nem lóg bele semmi)

    Szóval nincsenek óriási bajok, csak pont annyi, hogy nem érzem az átütő telefonvásárlási lázat, amit korábban tudott produkálni 1-1 modell. Aztán majd meglátjuk, egyelőre nem érzem sürgetve magam a váltásra.

Új hozzászólás Aktív témák