Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donnie.d

    aktív tag

    válasz atike #6485 üzenetére

    Az akkumulátor üzemidő javítása is a cél, de mivel napi töltéssel nekem nincs bajom, és meg is oldható, így nem zavar, ha délután, vagy este töltőre kell rakni. Egyrészről hamar feltölt, másrészről soha nem szokott lemenni 50% alá az én használatomban.
    Az alkalmazás használat leginkább azért is lenne fontos, mert azt szeretném, ha én indítom el (például messenger, viber), ne induljon el automatikusan. Az automatikus indítást kikapcsoltam a beállításokban. Amikor pedig felfelé húzom az alkalmazást, akkor záródjon is be, ne fusson a háttérben. Engem kicsit zavar, ha szükségem van a mobilinternetre (például meg kell néznem valamit böngészőből, vagy épp aktivitásmérő alkalmazás fut sétához, biciklizéshez) akár rövidebb akár hosszabb időre, és közben több alkalmazásban már elérhető az állapotom úgy, hogy épp nincs időm, vagy kedvem pötyögni.
    Az értesítés kikapcsolható, de azért szeretem tudni, ha valaki épp keres, így nem megoldás, ha a push értesítéseket kikapcsolom, mert akkor nem jelez az alkalmazás. Volt már belőle problémám.
    Természetesen a beállításokban megkeresve az alkalmazás menüpontot, és abban kikeresem az adott alkalmazást, majd rányomon a leállításra, akkor ténylegesen leáll, csak nekem ez körülményes, ha nem két darab applikációról van szó, vagy ha óránként ránézek a telefonomra, és akkor ezzel kell szöszmötölni.

  • workin

    senior tag

    válasz atike #6485 üzenetére

    A volte miért nagy fogyasztó? Akkor is, ha nem használod telefonálásra?

Új hozzászólás Aktív témák