Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Maffia91 #3180 üzenetére

    Nemrég kipróbáltam amit írtál (bár sosem szoktam így választ írni).

    A válasz írása közben - elég sokat gépeltem, de így indítva a választ nem tördelte be több sorba a gépelt szöveget, ami emiatt kifutott oldalra a képből, tehát nem is tudtam a helyesírási hibákat ránézést követően javítani, szóval ezt követően sem fogok így válaszolni senkinek, ez max akkor jó, ha igen, nem, ok tömör választ akarunk küldeni - érkezett egy másik üzenet - teljesen más embertől, de azt hiszem ez mindegy - ekkor annyi történt, hogy az aktuálisan látható képernyőt a messenger lebegője szépen eltakarította. Nem történt szoftveres restart vagy mit is írtál korábban, egyszerűen a képernyőn lévő tartalmat "eldobta" a messenger lebegő mellett megjelenő üzenetszöveg. Ami inkább bosszantott, hogy a begépelt szöveg ment a levesbe, mivel nem tartotta meg :( lebegőt megérintve üres volt a szövegmező

    Én először azt hittem írásod alapján, hogy zárképernyőről lehet írni a szöveget, de ennél is fel kell oldani a telót, szóval még csak érintést sem spórol vele az ember, viszont kényelmi funkciót veszítünk ezzel a módszerrel

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák