Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Balázs1986 #4040 üzenetére

    Akkor nincs mit reklamálni, keresni kell másik programot... :(

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • spidersoft

    senior tag

    válasz Balázs1986 #4040 üzenetére

    Üdv mindenki! Második androidos telefonom vásárlása előtt állok. Az előző egy LG Optimus One volt, azóta (v2.2 -- tudom, azóta már némiképp fejlődött az android, gondolom újra fel kell fedeznem...), illetve most egy Lumia 950-est használok, ami egyre több bosszúságot okoz... de ahogy olvasgatom a topicot, még android esetében is egy felső kategóriás készüléknél vannak problémák. Pl. a VLC-s hírben ez áll:

    A fejlesztők egyébként a Huawei agresszív energiatakarékossági protokollján akadtak ki, ami lehetetlenné teszi a háttérben való lejátszást, mert a kijelző kikapcsolásával válogatás nélkül lövi ki a rendszer a futó folyamatokat, kivéve a Huawei által előtelepített gyári alkalmazásokat.

    Az LG-nél óriási kényelem volt, hogy indítottam egy FTP szervert, aztán fotózgattam a telefonnal, a gépen meg total commanderben egy-egy frissítés után egyből láttam a fotókat, menthettem le őket... ezt a Lumiánál nem tudom megoldani, mert az FTP szerver megpusztul gyakran, nagyjából bármitől... de a fentiek alapján a huawei is kilődözné. Van ebben valakinek tapasztalata?

    Ma megérkezett a Mi band 3, amit jó lenne valami alkalmazással korrektül használni. Windows Phone-ra természetesen minimális lehetőségek vannak erre, illetve valahol olvastam, hogy a Huawei telefonokkal nincs jóban a Mi Fit app... erről valami infó? Van egy android 6.0-val felszerelt tévéokosítóm, de azon valamiért nem frissül a Mi Fit... pedig a 6.0-s android annyira azért nem régi (a Mi Fitnek v4.3 kell, szóval akár futhatna is).

    Amúgy a korábbi Huawei telefonokat alapul véve kábé hány évig várható, hogy jönnek frissítések a telefonra?

    Köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák